PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
firma

Media o nas

Jak ułatwić obsługę połączeń w firmie

2020-07-30

Źródło: http://www.bpcomp.pl
Autor: BP Comp

"Jak ułatwić obsługę połączeń w firmie? Innowacyjne rozwiązania na przykładzie oprogramowania Platan Call Monitor. Prowadzisz firmę, do której dzwonią klienci? Zależy Ci na ich sprawnej i rzetelnej obsłudze, ale nie do końca wiesz, jak ułatwić sobie pracę? Dziś powiemy kilka słów o aplikacji wspierającej zarządzanie połączeniami przez grupy. "

Zapraszamy na prezentację oprogramowania Platan Call Monitor, która pojawiła się na portalu http://www.bpcomp.pl.

Artykuł  jest też dostępny w formie pdf.

Pobierz plik »

Komunikacja odkrywana na nowo

2020-05-26

Źródło: CRN nr 5/2020
Autor: Wojciech Urbanek

"„Systemy do zintegrowanej komunikacji (UC) jeszcze do lutego nie cieszyły się w Polsce zbyt wielkim zainteresowaniem. Nawet sami integratorzy, specjalizujący się w rozwiązaniach telekomunikacyjnych, podchodzili do nich z dużą rezerwą. Nie brakowało opinii, że to wodotrysk, niewiele wnoszący do fipmowej komunikacji”."

Jak zmieniła się komunikacja w czasie pandemii koronawirusa? Co firmy wykorzystują
do pracy zdalnej? Jakie rozwiązania okazały się najpopularniejsze? W co warto zainwestować, co polecać klientom? Wypowiedzi integratorów, producentów, specjalistów z branży, w tym Marcina Tułodzieckiego i Tomasza Jaroszewskiego z firmy Platan.

Pobierz plik »

PBX: uroki stabilizacji

2017-04-24

Źródło: CRN nr 4/2017
Autor: Andrzej Janikowski

"Mimo niewątpliwego nasycenia polskiego rynku centralami telefonicznymi wciąż jest to sprzęt, na wdrożeniu którego można zarobić. Integrator musi jednak wykazać sporo inicjatywy i pomysłowości."

Jak oceniają rynek systemów PBX ich producenci i integratorzy? Jakie systemy cieszą się największym zainteresowaniem klientów? Czy możemy ostatnio zaobserwować ożywienie?
Zapraszamy do lektury artykułu, w którym również się wypowiadamy.

Pobierz plik »

Jak wybrać system telekomunikacyjny dla placówki służby zdrowia?

2015-06-26

Źródło: Działalność Lecznicza w Praktyce, nr 29/2015, wyd. Explanator
Autor: Joanna Lewandowska

"Przy wyborze systemu łączności telefonicznej dla placówki medycznej należy pamiętać, że sprawną i satysfakcjonującą komunikację tworzy nie tylko sama centrala telefoniczna. "

Praktyczne rady, co brać pod uwagę przy tworzeniu lub modernizowaniu łączności w placówkach służby zdrowia. Przykłady wdrożonych rozwiązań i wymiernych korzyści, jakie przyniosły.

"Działalność Lecznicza w Praktyce” to jedno z najbardziej uznanych na rynku czasopism adresowanych do kadry kierowniczej placówek medycznych. Artykuł w przystępny sposób przybliża kwestie, z którymi spotka się osoba zarządzająca placówką medyczną - przychodnią, poradnią czy szpitalem - przy wyborze systemu telekomunikacyjnego dla prowadzonej jednostki.

Pobierz plik »

АТС Platan – свобода связи

2012-04-05

Źródło: Connect № 2, 2012
Autor: Михал ТАЙСИХ

"За последние несколько лет рынок стационарной телефонии существенно изменился. По мере распространения широкополосного доступа в Интернет растет популярность технологии VoIP, которая дает возможность значительно снизить стоимость телефонных разговоров. Компания Platan, ведущий польский производитель телекоммуникационного оборудования, работающая на рынке телефонии уже 27 лет, всегда в курсе актуальных рыночных тенденций и предлагает передовые, но при этом доступные по цене решения, позволяющие в полной мере использовать преимущества интернет-телефонии."

Pobierz plik »

Zobacz także

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2022

Wersja na komputery