PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
dla klientów

Sprzedaż i serwis

Platan współpracuje z kilkuset firmami instalatorskimi na terenie całej Polski.

Firmy te, oprócz zamontowania i zaprogramowania centrali, są odpowiedzialne za jej serwis w okresie gwarancyjnym oraz służą wsparciem technicznym zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Zakres obsługi serwisowo-konserwatorskiej określa odrębna umowa z klientem.

Warunki serwisowania w przypadku central abonenckich mają duże znaczenie. Programowanie centrali, wprowadzanie zmian, szybka reakcja w wyniku awarii sprzętu, to podstawowe obowiązki serwisanta, opiekującego się centralą. Firma Platan poprzez sieć swoich przedstawicieli gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę serwisową. Przy zakupie niezależnie od tego, czy zakupu dokonają Państwo u nas czy u któregoś z naszych instalatorów obowiązuje ta sama cena centrali.

Gdzie kupić lub serwisować centralę

Nasi najlepsi przedstawiciele wyróżniający się zarówno pod względem sprzedaży, fachowej instalacji, jak i opieki serwisowej, noszą tytuł Partner Platana. Nasi bardzo dobrzy przedstawiciele, również sprzedający, instalujący i serwisujący centrale to Autoryzowani Instalatorzy. Firmy te polecamy na naszej mapie sieci sprzedaży.

Mapa sprzedaży i serwisu central

[ zobacz, gdzie kupić lub serwisować centralę ]

Jeśli w zestawieniu na mapie nie ma miejscowości znajdującej się blisko Państwa miejsca zamieszkania, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta, a pomożemy Państwu znaleźć najlepszego instalatora.

Firmy zajmujące się sprzedażą i instalowaniem central zainteresowane współpracą z nami oraz prowadzonymi szkoleniami zapraszamy na strony Współpraca oraz Szkolenia.

Przedłuż gwarancję

Gdzie kupić?

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2022

Wersja na komputery