PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
Instalator

Szkolenia internetowe

Bezpłatne szkolenia internetowe

Bezpłatne szkolenia internetowe, czyli webinaria, są przeznaczone dla naszych instalatorów.

O terminach i tematyce szkoleń informujemy na niniejszej stronie, w Biuletynie INFO-PLATAN oraz na naszym profilu na facebooku: facebook.com/PlatanPL

Wybrane nagrania z archiwalnych szkoleń i prezentacji internetowych publikujemy na naszym kanale na youtube: youtube.com/PlatanPL. Zachęcamy do subskrypcji kanału.

Przejdź na kanał PlatanPL na Youtube
Przejdź do kanału PlatanPL na Youtube

Platanowe czwartki

Zakończyliśmy wiosenną serię Platanowych czwartków. To cykl krótkich, bezpłatnych webinariów dla instalatorów, które są organizowane na platformie Teams dwa razy w miesiącu, w czwartki o godz. 9.30 i trwają do godziny.

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o terminach i tematach kolejnych Platanowych czwartków oraz linki do webinarium.

Nagrania z wcześniejszych webinariów z cyklu Platanowe czwartki – z napisami po polsku i angielsku oraz ze znacznikami czasowymi dla łatwiejszej orientacji w zawartości – są dostępne na naszym kanale na YouTube.

Uwagi i pytania dotyczące szkoleń internetowych oraz ich tematyki prosimy kierować do Tomasza Jaroszewskiego tel. +48 58 555 88 25, e-mail: tomasz.jaroszewski@platan.pl.

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2023

Wersja na komputery