PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
Aktualności

Promocja - Dotleń Primę!

2009-07-22

Rusza promocja oferowana wspólnie z operatorem telefonii VoIP Tlenofon pod hasłem: Dotleń Primę! Przy zakupie centrali Prima otrzymasz kupon promocyjny Tlenofon oferujący nawet 100 minut rozmów oraz darmowy numer stacjonarny do wyboru w jednej z 50 stref numeracyjnych.

Prima + Tlenofon
=
tanie rozmowy internetowe
bez komputera
bez bramek VoIP
bez abonamentu
ze zwykłego telefonu
 

Wystarczy zalogować się na stronie operatora Tlenofon i aktywować otrzymany kod doładowujący. Prima jest już wstępnie skonfigurowana oraz przygotowana do współpracy z przekazanym kuponem (login i hasło wpisane fabrycznie w centrali). Pozostaje podłączyć telefony, włączyć centralę do prądu oraz internetu i rozmawiać. Prawdziwe Plug&Talk.

Więc nabierz dużo powietrza i rozmawiaj...

Ulotka

Prima to mała centralka IP, a jednocześnie najnowszy produkt firmy Platan. Wyróżniają ją 3 zintegrowane konta VoIP, zarządzanie przez przeglądarkę internetową oraz Plug & Talk - wstępna konfiguracja fabryczna, dzięki której centralka jest gotowa do pracy po wyjęciu z pudełka. Obsługuje do 10 użytkowników, a w standardowym wyposażeniu ma m.in. pocztę głosową i identyfikację numerów CLIP. Zastępuje tradycyjne bramki VoIP i stanowi idealne rozwiązanie dla małych biur, sklepów, punktów usługowych i domów, gdzie z łączności korzysta jednocześnie kilka osób.

Platan Sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem systemów telekomunikacyjnych - abonenckich central telefonicznych dla firm, hoteli, szkół, urzędów i instytucji oraz Zintegrowanych Systemów Powiadamiania digitex dla służb ratowniczych. Historia firmy sięga roku 1985, zaś obecną formę prawną uzyskała w 2002 r. Oferuje centrale telefoniczne obsługujące od kilku do kilkuset użytkowników. Według Instytutu Rynku Elektronicznego, co trzecia centrala sprzedana w 2008 r. w Polsce powstała w firmie Platan, co dało pozycję lidera w krajowym rankingu producentów central. Z systemów produkowanych przez Platan korzysta w Polsce blisko milion użytkowników.

***

Tlenofon to pierwsza w Polsce telefonia internetowa, która zaoferowała możliwość wykonywania i odbierania połączeń do tradycyjnej sieci telefonicznej (PSTN). Połączenia w ramach sieci Tlenofon są bezpłatne, nie ma abonamentu ani opłat aktywacyjnych. Istnieje możliwość uzyskania bezpłatnego stacjonarnego numeru telefonicznego z 50 stref i odbierania połączeń przychodzących w dowolnym miejscu na świecie. Od 2004 roku z Tlenofonu skorzystało już kilkaset tysięcy osób!

Operatorem Tlenofonu jest o2.pl Sp. z o.o., założona w 1999 r. - jedna z największych spółek internetowych w Polsce, oferująca m.in. bezpłatne konta pocztowe i komunikator internetowy. Z jej usług korzysta ponad 6 milionów użytkowników w Polsce. Komunikator Tlen.pl i usługa Tlenofon zwyciężyła w konkursie Gold Computer 2005, zorganizowanym przez pismo PC Computer World. Według rankingu Deloitte z 2006 r. o2.pl Sp. z o.o. to czwarta najszybciej rozwijająca się firma z branży technologicznej w Europie Środkowej.

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2023

Wersja na komputery