PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
Aktualności

Platan w Nowosybirsku

2012-12-10

Teraz rozwiązania Platan można nabyć również na Syberii, za pośrednictwem naszych przeszkolonych instalatorów z samego środka Rosji.

W dniach 5-6 grudnia 2012 r. wspólnie z naszym lokalnym Dystrybutorem przeprowadziliśmy w Nowosybirsku prezentację połączoną z warsztatami praktycznymi pt. „Budowa systemu telekomunikacyjnego na bazie rozwiązań Platan”.

Podczas prezentacji zostały przedstawione nowości w ofercie firmy Platan, omówione główne oraz unikalne funkcje w systemach Platana. Szczególną uwagę poświęcono uniwersalności integracji rozwiązań Platan z aplikacjami oraz sprzętem innych producentów.

Zadania w części warsztatowej pozwoliły z jednej strony przećwiczyć typowe konfiguracje i ustawienia, a z drugiej poznać możliwości wykorzystania unikalnych funkcji systemów Platan na konkretnych przykładach.

Wszyscy goście aktywnie i z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w dyskusjach oraz w testowaniu rozwiązań Platan. Udział w szkoleniu został potwierdzony odpowiednimi certyfikatami, a grono naszych zagranicznych partnerów rozszerzyło się o kolejne firmy.

Prezentacja w siedzibie naszego Dystrybutora w Nowosybirsku
Nocny Nowosybirsk - kaplica zbudowana w samym środku dawnego Imperium Rosyjskiego
Nie ma większego znaczenia, czy jest 33, 35 czy 39 stopni poniżej zera
Tu byliśmy!

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2023

Wersja na komputery