PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
Aktualności

Platan Srebrnym Partnerem SPIN

2020-01-20

AKTUALIZACJA 10 czerwca 2020 r.

Z przykrością informujemy, że organizator ostatecznie odwołał imprezę SPIN Extra edycja północna, przeniesioną z powodu epidemii koronawirusa na termin 30 czerwca-1 lipca br.

UWAGA!

Z powodu epidemii koronawirusa konferencja nie odbędzie się w przewidzianym terminie.
Z oficjalnym komunikatem organizatora można się zapoznać na stronie SPIN Extra.

Zaakceptowane zgłoszenia uczestników będą obowiązywać, jednak będzie wymagana ponowna rejestracja z zaakceptowaniem nowego terminu konferencji. Wszyscy zgłoszeni otrzymają odpowiednie informacje od organizatora.

Nowy planowany termin to 30 czerwca-1 lipca br.

Zapraszamy na wiosenną edycję Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych SPIN Extra 2020, którego zostaliśmy Srebrnym Partnerem. W wystąpieniu podczas konferencji poruszymy praktyczne zagadnienia zarówno z działu systemów PBX, jak i audio.

Jako że organizatorzy koncentrują się na osobach czynnych zawodowo w projektowaniu instalacji niskoprądowych, będzie to doskonała okazja do bezpośrednich spotkań, wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów z osobami z tej samej branży i kuluarowych rozmów.

Konferencja odbędzie się w dniach 25-26 marca br. w hotelu Marina Club w Sile k. Olsztyna i jest przeznaczona dla projektantów z Polski północnej i centralnej (województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, ew. lubuskie, wielkopolskie i mazowieckie).

Udział dla uczestników wraz z noclegiem, wyżywieniem i imprezami towarzyszącymi jest bezpłatny pod warunkiem posiadania uprawnień do projektowania instalacji niskoprądowych oraz uczestniczenia w pełnym programie merytorycznym imprezy.

Z racji dużego zainteresowania spotkaniem o zaproszeniu na konferencję decyduje kolejność zgłoszeń osób spełniających powyższe wymagania (rejestracja, której nalezy dokonać samodzielnie, jest potwierdzana przez organizatora).

Pierwszeństwo mają firmy zarekomendowane przez Partnerów konferencji zajmujące się projektowaniem tego typu instalacji. Firmy z północnej i centralnej Polski zainteresowane otrzymaniem takiej rekomendacji zapraszamy do kontaktu z Opiekunami Regionów.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie organizatora: SPIN Extra 2020

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2023

Wersja na komputery