PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
Aktualności

Platan po SPIN Extra 2022

2022-04-15

W dniach 30-31 marca br. uczestniczyliśmy jako Srebrny Partner w Spotkaniu Projektantów Instalacji Niskoprądowych, SPIN Extra, które odbyło się w cukrowni Żnin.

Industrialne wnętrza cukrowni gościły ponad 120 projektantów instalacji niskoprądowych z Polski północnej. Podczas konferencji zaprezentowaliśmy systemy nagłośnienia Platan opracowywane zgodnie z wymogami firmy PKP PLK S.A.

W prelekcji pt. „Jak zaprojektować system nagłośnienia na stacji kolejowej” przybliżyliśmy założenia Centralnego Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej i związane z nim wymogi dla dostawców. Omówiliśmy etapy realizacji systemu nagłośnienia – od projektu do pomiarów zrozumiałości mowy. Pokazaliśmy, jak przygotowywać rozwiązania zgodne z wymaganiami kolejowymi IPI-6, i dostarczyliśmy narzędzia ułatwiające prace projektowe.

Poza oficjalną prezentacją mieliśmy również okazję spotkać się z większością uczestników na stoisku oraz podczas kolacji. Wielu projektantów znało systemy telekomunikacyjne Platan i wyraziło zainteresowanie także systemami nagłośnienia.

Organizatorzy dwudniowej konferencji przewidzieli dodatkowe atrakcje w postaci zwiedzania cukrowni Żnin oraz wieczornej imprezy integracyjnej. Dziękujemy zarówno organizatorom, czyli firmie Lockus, jak i uczestnikom. Po przerwie spowodowanej pandemią, prezentacjach online i wirtualnych stoiskach miło było znowu spotkać się na żywo.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia:

Platan na SPIN Extra 2022 - kliknij, aby obejrzeć galerię

Galeria zdjęć SPIN Extra 2022

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2023

Wersja na komputery