PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
Aktualności

Platan na Ukrainie

2019-03-25

Konferencja Telecom Ukraine, która zgromadziła we Lwowie przedstawicieli branży mediów, telekomunikacji i IT, była okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz spotkania z partnerami.

Odwiedziliśmy m.in. naszego długoletniego Partnera, firmę Infotel z Kijowa. Poza rozmowami handlowo-technicznymi odbyliśmy wspólnie także wycieczkę po historycznym centrum miasta z ławrą Peczerską i znajdującymi się tam zbiorami wyrobów złotniczych. Serdecznie dziękujemy za gościnę.

Drugim głównym punktem wyjazdu była konferencja Telecom Ukraine, poświęcona rozwojowi telefonii w tym kraju. Swoje opinie prezentowali przedstawiciele największych ukraińskich operatorów i władzy państwowej. Konferencji towarzyszyły branżowe stoiska i kuluarowe rozmowy, podczas których nawiązaliśmy kontakty z firmami zainteresowanymi oferowaniem naszych rozwiązań.

Telecom Ukraine. Grafika Organizatora
Konferencja Telecom Ukraine. Grafika Organizatora

Obecność firmy Platan na Ukrainie sięga 2010, nasze systemy można spotkać w placówkach banków Credit Agricole, OszczadBank, w instytucjach państwowych, zakładach przemysłowych, na uczelniach i w hotelach. Mamy nadzieję, że stabilizacja sytuacji polityczno-gospodarczej w tym kraju oraz potencjał jego rynku zaowocują kolejnymi pomyślnymi realizacjami.

Oto krótka fotorelacja z tego wyjazdu:

Galeria - wizyta firmy Platan na Ukrainie
Przejdź do galerii

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2023

Wersja na komputery