PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
Aktualności

Platan na targach Intersec w Dubaju

2013-01-29

Z przyjemnością informujemy, że firma Platan wystawiała się na targach INTERSEC 2013 w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, które odbyły się w dniach 15-17 stycznia 2013 r. Są to najważniejsze i najbardziej renomowane targi systemów bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie, które co roku przyciągają wielu odwiedzających nie tylko z tego regionu, lecz także z bardziej odległych krajów Afryki i Azji.

Na stoisku zaprezentowaliśmy ofertę systemów telekomunikacyjnych Platan i zintegrowanych systemów powiadamiania digitex, w tym jednolity kompleksowy system zarządzania łącznością integrujący obydwa kierunki działalności firmy Platan.

Cieszymy się z bardzo dobrego przyjęcia naszej oferty i dużego zainteresowania, z jakim spotkaliśmy się w czasie targów INTERSEC 2013. Nasze stoisko odwiedzili przedstawiciele ponad 100 firm i instytucji z blisko 30 krajów. Mamy nadzieję, że zdobyte kontakty i nawiązane znajomości pozwolą nam rozpocząć współpracę z nowymi partnerami i odbiorcami rozwiązań Platana.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i liczymy na owocną współpracę w przyszłości.

Targi Intersec 2013, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Galeria zdjęć z targów Intersec 2013

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2023

Wersja na komputery