PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
Aktualności

Platan na rzecz kolei

2019-10-23

W dniach 9-10 października br. uczestniczyliśmy w konferencji „Rozwój Polskiej Infrastruktury Kolejowej”, podczas której odebraliśmy certyfikat przystąpienia do Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na rzecz Kolei.

Poza systemami telekomunikacyjnymi Platan Sp. z o.o. sp.k. od 2016 r. produkuje urządzenia systemu rozgłoszeniowego dla kolejowych obiektów obsługi pasażerskiej (nowoczesne systemy megafonowe na perony i do budynków dworcowych).

W tym czasie dostarczyliśmy ponad 500 szt. aktywnych urządzeń rozgłoszeniowych i znacznie większą liczbę towarzyszących im głośników na stacje i przystanki osobowe. Szczegóły naszej oferty oraz informacje o przykładowych realizacjach można znaleźć na stronie: https://audio.platan.pl/megafonowa-siec-rozgloszeniowa/

Podczas XII konferencji „Rozwój Polskiej Infrastruktury Kolejowej”, w której uczestniczyliśmy jako Brązowy Partner, nasze rozwiązania przedstawiał dyrektor Działu AV Leszek Demidowicz.

Jako aktywny dostawca rozwiązań dla kolei przystąpiliśmy do Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na rzecz Kolei, a w czasie konferencji mieliśmy zaszczyt odebrać certyfikat potwierdzający nasze członkostwo.

Więcej zdjęć z konferencji w Galerii.

Wręczenie certyfikatu Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na rzecz Kolei
Wręczenie certyfikatu potwierdzającego przynależność firmy Platan
do Polskiej Izby Producentów i Usług na rzecz Kolei
(fot. Izba Kolei)

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2023

Wersja na komputery