PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
Aktualności

Platan mobilny i bezpieczny

2017-03-30

Nasze strony internetowe (m.platan.pl, www.platan.eu oraz www.ats-platan.ru) dostosowaliśmy do wymogów urządzeń mobilnych.

Strony w wersji mobilnej otwierają się automatycznie na smartfonach, nie trzeba niczego wybierać ani instalować odrębnej aplikacji. W każdej chwili można oczywiście przełączyć się na wersję tradycyjną.

Wersja mobilna obejmuje pełną zawartość serwisu w uproszczonej formie graficznej, która pozwala na łatwiejszą obsługę przycisków i menu oraz wygodne wyświetlanie treści, bez konieczności powiększania tekstu. Menu główne jest dostępne w postaci charakterystycznego "hamburgera" w prawym górnym rogu ekranu. Wyświetlana strona dopasowuje się do ułożenia telefonu, a treści, które zajmują więcej miejsca, np. tabele, można wygodnie przewijać w poziomie. Zachęcamy do przetestowania wersji mobilnej naszych serwisów – w galerii poniżej prezentujemy przykładowe zrzuty.

Galeria - wersja mobilna serwisów internetowych Platan

Strona główna platan.pl w wersji mobilnej - układ pionowy
Strona główna platan.pl w wersji mobilnej - układ poziomy
Strony platan.pl - menu główne
Strony platan.pl - wybór miejscowości w Gdzie kupić centralę
Strony platan.pl - mapa dojazdu w zakładce Kontakt
Strony angielskie platan.eu - porównywarka systemów
Strony angielskie platan.eu - strona IP PBX Servera Proxima plus
Strona główna rosyjska ats-platan.ru
Strony rosyjskie ats-platan.ru - rozwiązania

Szyfrowanie danych

Dodatkowo, dla zwiększenia bezpieczeństwa przesyłanych informacji, wprowadziliśmy protokół https na wszystkie trzy serwisy w wersji na komputery oraz serwis polski w wersji mobilnej. Szyfrowane są również: System Obsługi Sprzedaży SOS i Zgłoszenie Naprawy RMA, a także serwis poświęcony systemom nagłaśniania audio.platan.pl.

Wcześniej wprowadziliśmy szyfrowaną transmisję danych w serwisach do zdalnego łączenia się z centralami i serwerami: mojacentrala.pl, myserver.platan.eu oraz myserver.ats-platan.ru.

Mamy nadzieję, że wprowadzone udogodnienia przyczynią się do zwiększenia Państwa bezpieczeństwa oraz ułatwią i uprzyjemnią korzystanie z naszych serwisów internetowych.

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2023

Wersja na komputery