PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
Aktualności

mojacentrala.pl - Libra zdalnie

2012-07-16

Uruchamiamy platformę mojacentrala.pl. Jest to doskonałe i wygodne narzędzie dla instalatorów Platan do zdalnego zarządzania PBX Serverami Libra.

Dzięki niemu uzyskanie zdalnego szyfrowanego dostępu do serwerów Libra nie wymaga skomplikowanych operacji na routerach i współpracy z administratorami sieci, a zachowany zostaje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Wprowadzamy dwustopniowy system szyfrowania danych – protokół https w zakresie komunikacji z platformą mojacentrala.pl oraz algorytm RC4 z kluczem 256-bitowym dla komunikacji poprzez aplikację LibraWeb z PBX Serverem Libra.

Zdalny dostęp do PBX Servera Libra poprzez platformę mojacentrala.pl w czasie trwania gwarancji jest bezpłatny. Jeśli klientowi zależy na świadczeniu przez instalatora zdalnego serwisu również w okresie pogwarancyjnym, może poprzez niego zakupić dla posiadanego PBX Servera Libra abonament na dostęp do platformy mojacentrala.pl, zgodnie z aktualnym cennikiem.

Korzystanie ze zdalnego dostępu, zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym, wymaga uzyskania odpowiedniej zgody od właściciela PBX Servera Libra. Formularz zgody właściciela systemu na zdalny dostęp i przesyłanie danych konfiguracyjnych i taryfikacyjnych można pobrać z naszych stron internetowych (formularz zgody).

Zdalny dostęp przez platformę mojacentrala.pl dostępny jest dla oprogramowania PBX Servera Libra od [ver. 0.14.20].

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2023

Wersja na komputery