PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
Aktualności

Miniinfolinia w Primach

2018-08-23

W Primie można teraz zastosować dodatkowe komunikaty głosowe, co pozwala na stworzenie w niej miniinfolinii.

Powstała ona w odpowiedzi na ponawiające się prośby, aby w Primie można było odtwarzać dodatkowy komunikat informujący o nagrywaniu rozmów. Liczba takich zapytań się zwiększyła, gdy weszły w życie przepisy dotyczące ochrony danych osobowych (RODO) i obowiązek informowania o polityce prywatności. Teraz takie komunikaty, poza zapowiedziami kierującymi ruch, można odtwarzać nie tylko w większych systemach Proxima i Libra, ale i w małej Primie.

Wersja oprogramowania [ver. 3.04.12] wprowadza:

  • komunikat początkowy, który jest wygłaszany przed właściwą zapowiedzią. Może być obowiązkowy do wysłuchania (np. informacja o tym, że rozmowy są nagrywane), ale można też ustawić kod wyjścia pozwalający dzwoniącemu na jego przerwanie,
  • komunikat dodatkowy – jeśli zostanie włączona DISA (możliwość samodzielnego wyboru przez dzwoniącego numerów wewnętrznych), to poza zapowiedzią zasadniczą pojawia się opcja komunikatu dodatkowego (np. informacji o polityce prywatności, dostępną do odsłuchania dla chętnych). Dostęp do niego otrzymujemy kodem wywołania.

Dzięki temu otrzymujemy w Primie dodatkowe sposoby organizacji ruchu przychodzącego. Więcej o nowych typach komunikatów oraz sposobach organizacji ruchu przychodzącego w Primie piszemy na platanowym blogu w artykule 7 sposobów, jak zorganizować ruch przychodzący w Primie.

Wprowadzone zmiany można zobaczyć w Prima Web Konfiguratorze centrali Prima, którą udostępniamy do testów (prima.platan.pl, hasło domyślne: 12345678)

Miniinfolinia jest dostępna we wszystkich trzech modelach: Prima, Prima nano i Prima mini bez dodatkowych opłat, po wykonaniu online aktualizacji oprogramowania. Liczba zapowiedzi, jakie mamy do dyspozycji, oraz łączny czas, jaki może być na nie przeznaczony, nie ulegają zmianie.

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2023

Wersja na komputery