PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
Aktualności

Integracja z Taxi123

2013-06-25

W efekcie współpracy firmy Platan z twórcami systemu Taxi123, służącego do obsługi i dystrybucji zleceń firm taksówkarskich proponujemy Państwu kompleksowe, zintegrowane rozwiązanie.

Taxi123 to system służący do obsługi i dystrybucji zleceń w korporacjach taksówkarskich. Bazuje na sieci komórkowej, w oparciu o technologię GPRS i GPS. Korzyści takiego rozwiązania dla korporacji to między innymi kompletny system obsługi i dystrybucji zleceń Taxi123 w pełni zintegrowany z centralami i serwerami firmy Platan oraz pełna integracja panelu dyspozytora z systemem telekomunikacyjnym. Jego główną zaletą jest przede wszystkim możliwość stworzenia korporacji taksówkarskiej bez inwestycji ze strony klienta, niskie koszty użytkowania, szybka i zdalna implementacja systemu.

Dzięki centralom i serwerom Platan dyspozytorzy otrzymują informację o numerze dzwoniącym, możliwe jest korzystanie z dowolnego typu łączy telefonicznych oraz m.in. nagrywanie rozmów, blokada niepożądanych połączeń oraz wprowadzenie kolejkowania rozmów i zapowiedzi dla obsługi połączeń w czasie dużego natężenia ruchu.

System jest oferowany i wdrażany przez firmę Taxi123, nasi instalatorzy mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony producenta, a tym samym zaoferować klientowi kompleksowe rozwiązanie oraz skorzystać ze specjalnej promocji:

Promocja! 

Do każdej nowo zakupionej centrali lub serwera Platan firma Taxi123 oferuje 2 miesiące korzystania z oprogramowania Taxi123 za 1 zł, bez względu na wielkość korporacji oraz liczbę Kierowców. Promocja trwa do 31 sierpnia 2013 r.

Więcej informacji o Taxi123: strona Korporacje taksówkarskie

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2023

Wersja na komputery