PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
Aktualności

Dotleń centrale Platan!

2010-02-15

Od dnia 15 lutego 2010 r. rusza kolejna akcja promocyjna oferowana wspólnie z operatorem tlenofonii VoIP Tlenofon:

Dotleń centrale Platan!

Cieszymy się, że zeszłoroczna akcja Dotleń Primę!, w której do central Prima były dodawane promocyjne kupony Tlenofon, cieszyła się dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Teraz promocja obejmie również pozostałe centrale Platan, wyposażone w kartę Platan VoIP.

W promocji Dotleń centrale Platan! przy zakupie centrali Prima, central Micra, Sigma, Optima i Delta wyposażonych w kartę Platan VoIP oraz przy zakupie samej karty Platan VoIP do central Micra, Sigma, Optima i Delta otrzymasz kupon promocyjny operatora Tlenofon oferujący nawet 100 minut rozmów oraz darmowy numer stacjonarny do wyboru w jednej z 50 stref numeracyjnych.

centrala PLATAN Tlenofon

=

tanie rozmowy internetowe
bez komputera

bez bramek VoIP

bez abonamentu
ze zwykłego telefonu

Wystarczy zalogować się w panelu użytkownika na stronie operatora Tlenofon i aktywować otrzymany kod doładowujący. Centrala Prima jest już wstępnie skonfigurowana oraz przygotowana do współpracy z przekazanym kuponem (login i hasło wpisane fabrycznie w centrali). Pozostaje podłączyć telefony, włączyć centralę do prądu oraz internetu i rozmawiać. Prawdziwe Plug&Talk.

W większych centralach Micra, Sigma, Optima i Delta, wyposażonych w kartę Platan VoIP, należy dodatkowo wypełnić jedną zakładkę w programie konfiguracyjnym, zgodnie z załączoną do kuponu instrukcją.

Nabierz więc powietrza i rozmawiaj... ale pamiętaj, że liczba central objętych promocją jest ograniczona.

Platan Sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem systemów telekomunikacyjnych - abonenckich central telefonicznych dla firm, hoteli, szkół, urzędów i instytucji oraz Zintegrowanych Systemów Powiadamiania digitex dla służb ratowniczych. Historia firmy sięga roku 1985, zaś obecną formę prawną uzyskała w 2002 r. Oferuje centrale telefoniczne obsługujące od kilku do kilkuset użytkowników. Według Instytutu Rynku Elektronicznego, co trzecia centrala sprzedana w 2008 r. w Polsce powstała w firmie Platan, co dało pozycję lidera w krajowym rankingu producentów central. Firma Platan została zaliczona do grona Gazel Biznesu – najdynamiczniej rozwijających się firm w 2009 roku. Z systemów produkowanych przez Platan korzysta w Polsce blisko milion użytkowników.

***

Tlenofon to pierwsza w Polsce telefonia internetowa, która zaoferowała możliwość wykonywania i odbierania połączeń do tradycyjnej sieci telefonicznej (PSTN). Połączenia w ramach sieci Tlenofon są bezpłatne, nie ma abonamentu ani opłat aktywacyjnych. Istnieje możliwość uzyskania bezpłatnego stacjonarnego numeru telefonicznego z 50 stref i odbierania połączeń przychodzących w dowolnym miejscu na świecie. Od 2004 roku z Tlenofonu skorzystało już kilkaset tysięcy osób!

Operatorem Tlenofonu jest Grupa o2 Sp. z o.o., założona w 1999 r. - jedna z największych spółek internetowych w Polsce, oferująca m.in. bezpłatne konta pocztowe i komunikator internetowy. Z jej usług korzysta ponad 6 milionów użytkowników w Polsce. Komunikator Tlen.pl i usługa Tlenofon zwyciężyła w konkursie Gold Computer 2005, zorganizowanym przez pismo PC Computer World. Według rankingu Deloitte z 2006 r. Grupa o2 Sp. z o.o. to czwarta najszybciej rozwijająca się firma z branży technologicznej w Europie Środkowej.

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2022

Wersja na komputery