PLATAN
Producent Systemów
Telekomunikacyjnych
Aktualności

Długie SMS-y i Poczta Plus w Platan CTI

2018-07-10

W najnowszej wersji aplikacji Platan CTI wprowadzamy m.in. obsługę długich wiadomości SMS. Teraz można tworzyć i odbierać wiadomości liczące do 670 znaków, niezależnie od kodowania, czyli razem z polskimi literami. Zwiększenie dostępnej długości tekstu dotyczy również grupowych wiadomości SMS, wysyłanych jednocześnie na więcej numerów odbiorczych.

W Platan CTI dodaliśmy również dla ułatwienia możliwość podglądu przez Nadzorcę (uprawnionego użytkownika) wiadomości pozostawionych w grupowych skrzynkach poczty głosowej (Poczta Plus). Ponadto wszystkie osoby korzystające ze skrzynek poczty głosowej mogą w Platan CTI nie tylko łatwo odsłuchać, skasować, ale i pobrać czy wysłać pliki w formacie .wav z ich własnych skrzynek. Zapisane wiadomości są widoczne w nowej zakładce programu: Nagrania z poczty głos.

Ułatwiliśmy również w Platan CTI użytkownikom telefonów VoIP dzwonienie lub oddzwanianie. Jeśli w aplikacji zaznaczy się opcję "wybrany telefon jest urządzeniem VoIP", to centrala po wybraniu przez użytkownika np. z książki numeru docelowego zadzwoni najpierw do niego, a po odebraniu połączenia – zestawi połączenie wychodzące. Z opcji tej mogą korzystać także użytkownicy zwykłych telefonów analogowych lub systemowych.

Nowe funkcjonalności Platan CTI są dostępne dla serwerów Proxima i Libra [od ver. 2.02.07] i nie wymagają żadnych dodatkowych licencji. Nie są natomiast dostępne obecnie dla central Prima (dla centrali Prima zalecamy wcześniejszą wersję Platan CTI, tj. ver. 2.08.xx).

Więcej informacji o aplikacji Platan CTI.

[Platan CTI ver. 2.10.xx]
[Proxima, od ver. 2.02.07]
[Libra, od ver. 2.02.07]

Platan Sp. z o.o. sp. k.
ul. Platanowa 2
81-855 Sopot
© 2010-2022

Wersja na komputery